Beton Kürü

                                              Beton Kürü

  Köster ACC Akrilik Kür: Köster ACC akrilik emülsiyon esaslı, yüzeyde koruyucu tabaka oluşturan beton kürleme sıvısıdır. Taze beton yüzeylere uygulanarak betonu su kaybına karşı korur. Bu sayede hidratasyon için yeterli miktarda nem beton yapıda tutularak yüksek mukavemet oluşması sağlanır ve rötre çatlaklarının oluşumu minimize edilir. Köster Acc akrilik kür su bazlıdır ve sıvı halde uygulanır. Uygulama sürülerek veya püskürtülerek yapılabilir. Köster Acc akrilik kür beyaz renkli sıvı olup, kuruyunca şeffaf bir görüntüsü olmaktadır. Yüzeyde yalıtım sağladığı gibi, sağlam-tozumayan bir yüzey ve astar sistemi oluşturur. 

  Uygulama alanları: Saha betonlarında, endüstriyel betonlarda, beton yollarda ve kanallarda kullanılır.

  *Betonun hidratasyonunu sağlayarak mukavemet oluşumuna etki eder, rötre çatlaklarını minimize eder.

  *Kullanıma hazırdır, uygulaması kolaydır.

  *Diğer kürleme yöntemlerine oranla işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

  *Yüksek performanslıdır, tek katta

  *%90 oranında geçirimsizlik sağlar.

  *Solvent içermez, yanıcı değildir.

  *Kokusuzdur, kapalı mekanlarda kullanılabilir, solvent içermez.

   

  Köster Cure Aid S-Beton Kürü: Köster cure aid S reçine esaslı, performans arttırıcı, solvent içeren, sıvı beton kürleme sıvısıdır. Sürülerek veya püskürtülerek uygulandığı taze beton yüzeyleri ince ve geçirimsiz bir reçine tabakası ile örterek, taze beton yüzeylerinde hidratasyon için yeterli miktarda suyu hapsederek, istenmeyen çabuk kurumaya ve bunun negatif etkilerine karşı korumakta kullanılır. 

   

  Köster Cure Aid-Beton Kürü: Köster cure aid parafin esaslı, sıvı beton kürleme membranıdır. Sürülerek veya püskürterek uygulandığı taze beton yüzeyleri ince ve geçirimsiz bir parafin tabakası ile örterek taze beton yüzeyleri istenmeyen çabuk kurumaya ve bunun negatif etkilerine karşı korumakta kullanılır. 

Diğer Uygulamalarımız
Copyright 2015 © ND İzolasyon Sprey Yalıtım Mühendisliği Tüm Hakları Saklıdır.
Aydınlı Mah. Aydınlık Cad. Selvi Evleri Sit. No: 33 Tuzla / İSTANBUL / 0216 393 77 44