Islak Hacim Yalıtımı

                         ISLAK HACİM YALITIMI 

  ALT ZEMİN KAPLAMA :

  Zemin temiz,sağlam,düz ve yağ,don,toz,harç kalıntısı,gevşek parçalardan arındırılmış olmalıdır.Kuru yüzeyler mat bir görünüm elde edilecek şekilde önceden ıslatılmalıdır.Yığma duvarlar tamamen işaretlenmelidir.Köşe ve kenarlar yumuşatılmalı,delikler doldurulmalıdır.Küçük yüzey bozuklukları INTRASIT Poly-C1 54Z sıyırma katı ile düzeltilebilir.Alçı sıva ve alçıpan yüzeylere püskürtme veya fırça ile VESTEROL TG 10D astar uygulayınız.Tüm diğer emici mineral yüzeylerde astar katı olarak IMBERAL Aquarol 10D uygulayınız.

   

  UYGULAMA ŞEKLİ :

  Uygulama esasları için DIN 18195 ve DIN 1053 baz alınmalıdır..

  1.Ağır devirli (400-600 devir/dak.) bir karıştırıcı ile INTRASIT Poly-C1 54Z'i karıştırınız.Karıştırma süresi 2-3 dakikadır.Karıştırma toz kısım sıvı kısım içine boşaltılarak yapılmalıdır.

  2.Sürülebilir kıvam için :yaklaşık 0,2 Lt suyu (1%) karışımın içine ekleyip,su homojen olarak yayılacak şekilde tekrar karıştırınız.

  3.INTRASIT Poly-C1 54Z fırça,mala,çekpas ile veya püskürtme yöntemi ile uygulanabilir.Ürünün yüzey üzerinde homojen olarak yayılmasına dikkat ediniz.

  4.Kat başına uygulama kalınlığı 5mm'i geçmemelidir.

  5.Homojen,düzgün bir yüzey elde etmek ve hava kabarcıklarını önlemek için ürünün 2 kat halinde uygulanması tavsiye edilmektedir.

  6.Hava koşullarına bağlı olarak katlar arasında 3-5 saat bekleyiniz.

  7.Çalışma aletlerini uygulamanın hemen ardından suyla temizleyiniz.

   

Copyright 2015 © ND İzolasyon Sprey Yalıtım Mühendisliği Tüm Hakları Saklıdır.
Aydınlı Mah. Aydınlık Cad. Selvi Evleri Sit. No: 33 Tuzla / İSTANBUL / 0216 393 77 44