Seramik üstü su yalıtım tavsiyesi

Seramik üstü su yalıtım tavsiyesi

Seramik üstü su yalıtım tavsiyesi, olarak uzun ömürlü ve % 450 elastik yapılır. Olan seramik su yalıtım kaplaması tavsiye olark polyurea yı tavsiye ederiz. Süremik üstü su yalıtım tavsiyesi, ile süper dayanıklı ve fiyatı oldukça iyi olan sprey polyurea malzemesini tavsiyesi ederiz.

Sprey şeklinde yapılan teras veya çatı su yalıtım kaplamasını şiddetle tvsiye ederiz.

Seramik üzeri su yalıtım kaplaması ile her türlü alana veya yatay, dikey alanlarına su veya ısı yalıtımı yapılır. Seramik üzeri veya fayans üzerine sprey şeklinde su yalıtım tavsiyesi yapılmaktatadır.

Tavsiye ettiğimiz malzemenin yapısı, %450 olup darbeye ve aşınmaya karşı olan bir malzemedir. Bu malzemenin özel makine ile yapılmakta olup ek yeri teşkil edilmemektedir.

Mükembel su yalıtımı oluşturur polyurea kaplama.

Seramik üzeri su yalıtımı ile ısı köprüsü yapmayan dünya genelikle, kategorisinde bir numara bir üründür.

Seramik üzeri su yalıtım tavsiyesi

Gerek organik yollarla gerek yapay yollarla aşınma yaşanmasın diye teras fayans üzeri su yalıtımı günümüzde gelişen teknoloji olanakları ile de mecburi hale gelmiştir. Tüm yapılarımızda veya seramik üstü su yalıtım tavsiyesi etmekteyiz.

Yaşanabilecek aşınma, eskime şeklinde durumları eski çözümler olan baştan tamirat yaptırmaktansa, teknoloji nimeti olan su yalıtımı olanakları problemlerınıza bire bir çözüm sağlayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Seramik üzeri su yalıtımı yaparken kullanılan polyurea sprey ile su yalıtımında en önemli nokta şudur: betonarme yapılar, şap, kale bodur, fayans gibi yapı malzemelerinin teraslarda hiç bir su yalıtımı sağlamaması sebebiyle su yalıtımı büyük bir önem kazanıyor.

Terasların yürüyüş ve kullanım alanları olmasıda göz önünde bulundurulursa, betonarme ve fayans zeminlerin su yalıtımına elverişli olması gerekmektedir. Teras, balkon ve çatılar gene yürüyüş alanları olması sebebiyle betonarme tablanın inşaat aşamasından sonraki ilerleyen süreçlerde binanın yaşlarının ilerlemesi sebebiyle hareketler ile gözle görülemeyen kılcal çatlamalar meydana gelir. Bu çatlamalar her ne kadar iyi bir tabla yapılmış olsa da su akıntılarının hızlı şekilde aşınma oluşturmasına sebep olur.

Seramik ve çatılar su geçirme riskini her şekilde taşımaktadır, çünkü suya ve tüm hava muhalefetlerine direkt maruz kalır. Su, günümüzde durdurulması ve önlenmesi en zor maddelerden biridir. Bu sebepten de ötürü önlem alınması zorunludur.

Su alan bir yapı belli vakit sonra muhakkak sağlığını yitirecektir. Su, saydam bir yapıya sahip Oksijen ve Hidrojen bileşenlerinden oluşan, sıvı madde halinde tüm açık gözenekli yüzeylerden rahatlıkla geçebilen ve tüm malzemelerden korunması ihtiyaç duyulan bir maddedir. Bu açıdan da bakıldığında su yalıtımı açık teraslarda her açıdan örutubet kazanmaktadır.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Güncel Haberler

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir