ND sprey polyurea kaplama

ND sprey polyurea kaplama

ND sprey polyurea kaplama, ile su sızdırmazlık garantisi bizde. Polyurea su yalıtım kaplaması her yüzeye yapışan yeni nesil kaplamasıdır. ND Sprey Polyurea kaplama ile teras, çatı, huvuz, temel su yalıtımı yapılmaktadır. Sprey polyurea hızlı kürlenebilen %100 katı, aromatik yapılı, esnek, iki bileşenli sprey polyurea malzemesidir. Uygun şekilde hazırlanmış beton ve metal yüzeylere uygulanabilir. Son derece hızlı jel süresi sayesinde -30 ° C 'ye kadar uygulamalar için uygundur. Birçok uygulama sıcaklığında nem ve sıcaklığa duyarsızdır. Sprey polyurea yirmi saniye gibi bir zaman diliminde reaksiyona giriyor. [caption id="attachment_271" align="alignleft" width="300"] Çatı su yalıtım kaplama ile hertürlü çatı su izolasyon kaplaması yapılır.[/caption] ND polyurea sprey ile, çok kısa sürede dokunma kuruması sağlar, kürendikten sonra 400% uzama ve 55 Shore D sertlik sağlar. Polyurea kaplama 1 m2 karede 4 ton basınca dayanıklı desti yapılmıştır. ND Sprey Polyurea Kaplama, sprey püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı, ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve mükemmel aşınmama özelliğini bir arada bulunduran tek üründür. Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir.

ND sprey polyurea uygulaması bilgisi

Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf nd polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir. Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar için uygun bir üründür. Sprey polyurea kaplaması yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır. Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanıla bilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dayanımlı son kat polyurea üst kat renk seçenekleri yeni yada eski yapılarda renk seçenekleri sunar. ND sprey polyurea kaplama, sprey püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı, ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve mükemmel aşınmama özelliğini bir arada bulunduran tek üründür. Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir. Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf nd sprey polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir. Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar için uygun bir üründür.

Sprey polyurea kaplaması, yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır.

Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanıla bilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dayanımlı son kat nd sprey polyurea kaplama, üst kat renk seçenekleri yeni yada eski yapılarda renk seçenekleri sunar.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Güncel Haberler

Yorum Yapılmamış